środa, 23 czerwca 2010

Jak przejść... Are you lucky?

Tą grę przechodzi się dość szybko, ale trzeb wykonywać sporo akcji:
1. Wyjmij z drzewa strzałe i kliknij na serce.
2. Stworzy się różowy ludzik
3.Podłącz kabelki (te koło drzewa)------------------------------------------------------>
4. Pojawią się wajchy. Przesuń czerwoną i zieloną (niebieskiej na razie się nie da).
5. Weż garnek (leży pod drzewem) i zanieś go pod monetkę. Powstanie żółty ludzik, który będzie liczył pieniądze.
6. Kliknij na pióro- ludek wejdzie po drabinie. Kliknij na kartkę, aby ludzik coś na niej narysował.
7.Idź do kasyna i zagraj w kostki (powinny pojawić się dwie jedynki-wtedy wygrywasz). Potem idż do książek i rozwiąż test.
8.Idź na cmentarz i weż łopatę. Wykop trzy dołki w świecących się miejscach: za drzewem, koło drabiny i koło kabelków.
9. Zanieś wykopane rzeczy na cmentarz-powstanie ludzik.
10. Idź do lasku-ludzik weźmie drewno i położy je pod mięsem.
11. Musisz teraz wziąć słoik z sadzawki różowego ludzika. Zanieś go na cmentarz i odjdź na chwilę.
12. Gdy w słoiku pojawi się duszek, zanieś go pod mięso-powstanie ognisko. Z lasu wyjdzie kolejny ludzik i zacznie się zmieniać. Gdy już się przemieni kliknij na niego-on pójdzie podnieść kamień.
13.Z pod kamienia wyskoczy kluczyk-weź go i zanieś do dziury w drzewie. Wypadnie aparat. Teraz zrób zdjęcie UFO.
14. Utworzy się lądowisko dla UFO i kolejny ludzik. Weż teraz orzech i daj go Ufo-ludkowi. On da kamyczek, który zanurzamy w sadzawce różowego ludzika. Wynurza się niebieska gałka. Wkładamy ją na wajchę i przesuwamy.
15. Bierzemy kamień z pod drzewa i rzucamy. Trafimy w ptaka, on upuści pióro. Wtedy coś z drzewa weżmie to pióro i połaskcze drzewo, które kicha. Powstaje wtedy szary ludzik-dziadek.

POSTACIE:od góry                                                                                                               1.ludek z kasyna,                                                                                                                  2.różowy ludek,                                                                                                                                 3.szary dziadek,                                                                                                                4.zielony-narysowany,                                                                                                          5.żółty liczący kasę,                                                                                                                  6.czarny z cmentarza,                                                                                                        7.UFOludek,                                                                                                                              8.ludek mądrala,                                                                                                                     9.leśny ludek,                                                                                                                   10.podstawowy ludzik-nim się poruszamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz